امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی

ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ که از روز یکشنبه ۲۸ خرداد آغاز شده بود، امروز یکشنبه ۴ تیر ماه پایان می‌یابد.

به گزارش ندای تفرش به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس؛ متقاضیانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته هستند، می‌توانند در فرصت باقیمانده در آزمون مذکور ثبت‌نام کنند.

همچنین متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته‌های با آزمون این دانشگاه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام کنند.

زمان انتخاب رشته برای رشته محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دانشگاه اطلاع‌رسانی شده و آن دسته از متقاضیانی که علاقه‌مند به پذیرش در رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند از روز یکشنبه ۲۸ خرداد فرصت داشتند به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مذکور مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ برای آن دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه سوم شهریور برگزار خواهد شد.

سازمان سنجش آموزش کشور توصیه کرده که متقاضیان ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =