هر کس عاشق وطن و کشورش است باید در انتخابات شرکت کند

مهران رجبی ضمن دعوت از مردم برای شرکت پرشور در انتخابات گفت: همه وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم، هر فرد یک رأی دارد که باید به صندوق بیندازد، هر کس عاشق وطن و کشورش است؛ باید در انتخابات شرکت کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: انتخابات از ارکان نظام و کشور است، مردم ایران در سرنوشت خود سهیم هستند چراکه انتخاب رئیس‌جمهوری با رأی مردم انتخاب می شود.

وی ضمن دعوت از مردم برای شرکت پرشور در انتخابات افزود: همه وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم، هر فرد یک رأی دارد که باید به صندوق بیندازد، هر کس عاشق وطن و کشورش است؛ باید در انتخابات شرکت کند.

رجبی اظهار کرد: رئیس‌جمهور منتخب باید وظیفه محوله خود را به خوبی انجام دهد تا مایه آبروی کشور و مردم باشد.

بازیگر سینما و تلویزیون ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس‌جمهور آینده بیان کرد: واقعاً مسئولیت سنگینی است چراکه کار کردن باوجود دشمنان و تحریم‌های ظالمان کار بسیار دشواری است.

وی افزود: در انتخاب کاندیدای اصلح، باید معیارهای و شاخص را در نظر بگیریم تا خدایی نکرده با انتخاب ناشایسته، شرمنده نشویم.

رجبی اظهار کرد: در حال حاضر دغدغه اصلی مردم وضعیت معیشتی است، رئیس‌جمهور آینده باید با مدیریت در جنگ اقتصادی برای بالا بردن توان اقتصادی و معیشت مردم تلاش کند.

وی با اشاره به نقش رئیس‌جمهور در عزتمندی و اقتدار نظام افزود: جایگاه ریاست جمهوری در مدیریت کشور مهم و مؤثر است، رئیس‌جمهور با مدیریت، برنامه و مقاومت در برابر دشمنان باید موجب عزت نظام و کشور شود.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: رئیس‌جمهور منتخب باید به دور از جنجال‌های سیاسی به وظیفه محوله خود در قوه مجریه عمل کند تا کشور آباد و مشکلات حل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =