اجرای طرح برخورد با وسایط نقلیه متخلف در تفرش

فرمانده انتظامي شهرستان تفرش گفت: در اجراي طرح انضباط ترافيکي روز گذشته 15 دستگاه موتور سيکلت و 2 دستگاه خودرو توقيف و روانه پارکينگ شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ندای تفرش»؛ به نقل از خبرگزاری پلیس، سعید فراهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی رسیدگی به مطالبات مردمی مبنی بر ایجاد مزاحمت برخی از موتور سواران در سطح شهر و مکان‌های شلوغ و پر تردد، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.


وی ادامه داد: به همین منظور مأموران انتظامی شهرستان تفرش با اجرای طرحی هدفمند، اقدام به توقیف ۱۵ دستگاه موتور سیکلت و ۲ دستگاه خودرو متخلف در این شهرستان و انتقال آنها به پارکینگ کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان تفرش با اشاره به اینکه امنیت و آسایش مردم خط قرمز پلیس است، اظهار داشت: برخورد با موتورسواران و خودروهای متخلف از مطالبات جدی مردم است و پلیس نیز مکلف به اجرای قانون و تأمین آرامش و امنیت شهروندان است.


وی در پایان با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با متخلفان خاطرنشان کرد: راکبان موتورسیکلت ها و خودروهای توقیف شده در این طرح پلیسی، پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =