اجرای کارهای فرهنگی و فکری در دهه کرامت

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی: در دهه کرامت و با توجه به روز دختر در بحث عفاف و حجاب، کارهای فرهنگی، فکری، اقناع سازی دختران، جلسات روشنگری و روشن فکری برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عبدی در گفتگو با خبرنگار گروه مذهبی پایگاه خبری تحلیلی «ندای تفرش»؛ با اشاره به دهه کرامت گفت: میلاد حضرت معصومه(س) در اول ذی القعده و آغاز دهه کرامت و  11 ذی القعده میلاد امام رضا(ع) و پایان دهه کرامت است.

وی با اشاره به کارهای فرهنگی و فکری انجام شده در این دهه اظهار کرد: به مناسب میلاد دختر موسی ابن جعفر(ع) که روز دختر نیز است، کارهای فرهنگی و فکری در سپاه و بسیج در این دهه انجام می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: به خصوص به دلیل آغاز این دهه با روز دختر است در بحث عفاف و حجاب، کارهای فرهنگی، فکری، اقناع سازی دختران، جلسات روشنگری و روشن فکری برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عبدی در پایان خاطرنشان کرد: مسائل عقیدتی و فکری در دهه کرامت برگزار و برقرار است؛ دهه کرامت امسال به نظر می‌رسد از همه سال بهتر و جالب‌تر برگزار شده و امیدواریم هرسال بهتر از سال قبل برگزار شود.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =