کارگران ستون فقرات اقتصاد و تولید هستند

رئیس اداره تعاون، رفاه و کار اجتماعی شهرستان تفرش گفت: بی‌تردید رمز و راز پیشرفت و توسعه پایدار کشور در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد است.

صادق نظریان رئیس اداره تعاون، رفاه و کار اجتماعی شهرستان تفرش در گفتگو با خبرنگار واحد اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «ندای تفرش» گفت: بی‌شک یکی از مهم‌ترین عوامل در روند فعالیت و تولید، نیروی کار است و قطعاً نیروی کار علاقه‌مند به ایجاد بهره‌وری نقش مهمی در توسعه اقتصادی دارد.

وی کارگران را خط مقدم جبهه اقتصادی خواند و تصریح کرد: کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید جامعه مشغول به فعالیت بوده و مطمئناً بخش عظیمی از دستاورد‌‌‌های اقتصادی و صنعتی کشور، مرهون تلاش‌های مجاهدانه و شبانه‌روزی این انسان‌های شریف و گرانقدر است.

نظریان در ادامه کارگران را ستون فقرات اقتصاد دانست و بیان کرد: بی‌تردید رمز و راز پیشرفت و توسعه پایدار کشور در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگران به عنوان نیروی محرکه چرخه صنعت و ستون فقرات اقتصاد و تولید، نقش برجسته و ویژه‌‌‌‌ای در این عرصه دارند.

رئیس اداره تعاون، رفاه و کار اجتماعی شهرستان تفرش در پایان به برنامه‌های هفته کارگری اشاره و خاطرنشان کرد: در ایام هفته کارگر هفت برنامه پیش بینی و اجرا می‌شود از جمله گلباران غبور شهدای گمنام و دیدار باخانوده کارگر جانباز، تجلیل از کارگران دانشگاه تفرش، بازدید فرماندار و مسولین از واحدهای تحت پوشش، برگزاری جشن روز کارگر در واحد لاون بافت و شهرداری و همچنین برپایی میز خدمت در نماز جمعه از برنامه‌های هفته کارگری در تفرش است.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =