حضور پرشکوه مردم در انتخابات موجب یأس دشمنان شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به حضور مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم باعث یاس و ناامیدی دشمنان شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «ندای تفرش»، وحید هاشمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در تفرش؛ با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، گفت: حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رأی، نشان از عشق و علاقه به انقلاب اسلامی و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی ادامه داد: درخشش حضور مردم در انتخابات، یک‌بار دیگر عظمت این ملت بزرگ را به رخ همه قدرت‌ها و بدخواهان کشاند و غبار یاس و ناامیدی را بیش از پیش بر چهره آنان پاشید و خرسندی دوستداران نظام را فراهم آورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش تصریح کرد: این حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم باعث مباهات، نماد اتحاد، انسجام و قدرشناسی از شهیدان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و اعتقاد عمیق و دلبستگی زیاد به مکتب اسلام بوده که یاس و ناامیدی دشمنان را نیز به همراه داشته است.

سرهنگ هاشمی با تاکید بر اینکه قدرشناس همکاری و همراهی مردم شریف و ولایتمدار هستیم، گفت: امنیت، آرامش و امید به جهت همراهی و همکاری مردم بوده که به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه کشور در رفع مسائل و مشکلات و پیشرفت و ترقی کشور هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =