مجموعه ۴۰ جلدی «ره نامه» در دانشگاه تفرش رو نمایی شد

آیین رونمایی از مجموعه ۴۰ جلدی «ره نامه» امروز دردانشگاه تفرش همزمان با دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش ندای تفرش به نقل از روابط عمومی دانشگاه تفرش: آیین رونمایی از مجموعه ۴۰ جلدی «ره‌نامه» امروز در دانشگاه تفرش همزمان با دانشگاه های سراسر کشور و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ تفرش و با حضور امام جمعه، فرماندار، هیات رئیسه دانشگاه تفرش و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان در ۵ دی ماه برگزار شد.

این مجموعه تازه‌ترین آثار انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هاست.

مجموعه چهل جلدی «ره نامه» دریچه‌ای برای دانستن و اندیشیدن جوان مومن، دانا و انقلابی در مسیر تمدن نوین اسلامی است که از خلال دیدگاه‌های اندیشمندانه رهبر معظم انقلاب، مبانی، ارزش‌ها و اصول اسلام ناب محمدی با توجه به نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های دوران معاصر تبیین می‌کند.

جلدهای این کتاب با عناوینی همچون؛ روشنفکری، فلسطین، بصیرت، نبوّت، امام خمینی(ره)، رسانه و فضای مجازی، اسلام ناب و اسلام آمریکایی، دشمن‌شناسی، علم و فنّاوری، مهدویّت، حوزه و روحانیّت، کار و تلاش، هنر، سلامت و ورزش، ایمان، آزادی و استقلال، غرب شناسی، انقلاب اسلامی، جوان، همسرگزینی و همسرداری، عاشورا، اصولگرایی و اصلاح طلبی، زندگی جهادی و … منتشر شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =