یادواره خانگی شهید جعفرلو برگزار گردید

گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسن جعفرلو در منزل این شهید برگزار و از خانواده ایشان تجلیل به‌ عمل آمد.

به گزارش ندای تفرش؛ روز شنبه ۱۴ مردادماه مسئولین و بسیجیان جهادگر در منزل شهید حسن جعفرلو از شهدای روستای بگلیک حضور یافتند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید عالیقدر از خانواده ایشان تجلیل به‌ عمل آوردند.

شهید حسن جعفرلو فرزند عباس، در سال ۱۳۴۴ در روستای بگلیک پای بر عرصه هستی نهاد. محیط با صفا و بی‌آلایش روستا، روحیه صداقت و درستی را در وجودش بارور ساخت.
مثل تمام کشاورزان و روستائیان دلی‌پاک و سرشار از معنویت داشت.

دوره ابتدایی را در زادگاهش با موفقیت پشت سر نهاد ولی به دلیل مسائل و مشکلات چندی که با آن مواجه بود، امکان ادامه تحصیل برایش مهیا نشد و به کشاورزی مشغول شد.

این جوان پاک‌دل زمانی که خروش جنگ طلبانه ارتش بعث عراق را شنید، عازم شد تا سهمی داشته باشد از غیرتمندی جوان ایرانی. لذا برای حراست از انقلاب و ارزش‌های والای آن به خدمت مقدس سربازی رفت و پس از گذراندن آموزش نظامی و فراگیری فنون رزم، به عنوان سرباز لشکر ۸۱ زرهی باختران در جبهه‌های غرب به ستیز با متجاوزان پرداخت و فرجامش چنان بود که در دهم فروردین ماه سال ۱۳۶۴ در بهار زیبای کرمانشاه در منطقه غرب در حالی که به طرف خط مقدم جبهه درحال حرکت بود بر اثر تصادف خودرو دعوت حق را لبیک گفته و به دیدار حق شتافت.

آرامگاهش در روستای بگلیک مورد احترام عاشقان اسلام و ایران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 16 =