سرلشکر سلامی: دشمنان بدانند ملت ایران اجازه گردنکشی به تجزیه‌طلبان نخواهد داد

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استعمار امروز تمام تلاش و امکانات خود را برای تفرقه افکنی و ایجاد دودستگی و نا امنی در کشور های اسلامی به کار گرفته است و لازم است مقابل این هجمه آماده بود.

به گزارش ندای تفرش به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرماندهان ارشد قرارگاه حمزه و سپاه شهدا وقرارگاه شهید بروجردی ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السلام اظهار داشت:از این که بار دیگر توفیق حضور در جمع مردم و مسوولین و فرماندهان استان شهید پرور و مجاهد آذربایجان غربی را دارم خدا را شاکرم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن یادآوری اهمیت امنیت مرزها گفت: در طول تاریخ کشورهایی که توان تامین امنیت مرزهای خود را نداشته اند ضربات جبران ناپذیری را متحمل شدند، و هنوز هم ویرانی های این نا امنی ها در خاک آن کشورها باقی است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: استعمار امروز تمام تلاش و امکانات خود را برای تفرقه افکنی و ایجاد دودستگی و نا امنی در کشور های اسلامی به کار گرفته است و لازم است مقابل این هجمه آماده بود.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما با دشمنان زیادی روبه رو هستیم که شبانه روز برای زمین زدن و تضعیف ما نقشه می کشند و برنامه ریزی میکنند،از رسانه ها و وارونه کردن حقایق استفاده می کنند ، حوادث عادی را بحران معرفی می کنند ،و ناجوانمردانه رفتار میکنند، لازم است در برابر این هجمه ایثار کنیم و برای تامین امنیت با تمام ظرفیت مجاهدت کنیم.

سلامی با اشاره به زحمات رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام گفت:مجاهدان این قرارگاه در ارتفاعات صعب العبور و دمای طاقت فرسا حقیقتا ایثار کرده اند و زبان از بیان توصیف عمق تلاش و مجاهدت های این رزمندگان قاصر است و تا در شرایط این مردان مجاهد قرار نگیریم عمق مجاهدت آن ها را درک نخواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه ضمن تقدیر از خانواده های این رزمندگان افزود: همسران و فرزندان این رزمندگان نیز همانند مجاهدان نستوه با صبوری و دل نگرانی همیشگی که در انتظار همسران و پدران خود می کشند در اجر ایثار رزمندگان شریک اند.

سلامی اقدامات رزمندگان قرارگاه حمزه در حوزه های اجتماعی اقتصادی و محرومیت زدایی را کم نظیر عنوان کرد و گفت:این اقدامات موجب دلگرمی مردم و دلسردی دشمنان است.

فرمانده کل سپاه ضمن اشاره به مجاهدت های سردار اوصانلو گفت:بنده اولین بار سردار اوصانلو را در سال ۶۳ دیدم که در جبهه های حق علیه باطل در حال جهاد بود و از آن روز تا اکنون ۴۰سال است که شبانه روز در تلاش برای تامین امنیت و اعتلای پرچم اسلام بوده است.

سلامی افزود:زندگی سردار اوصانلو تا جایی که بنده یاد دارم به معنای واقعی جهاد بود از دفاع مقدس تا نبل و الزهرا، و جزای این جهاد فقط برعهده خداوند متعال است و باید گفت اوصانلو شهید زنده است.

فرمانده کل سپاه ضمن گرامیداشت یادو خاطره سرداران شهید این قرارگاه افزود:این قرارگاه قدمگاه شهدای والامقامی چون کاظمی بروجردی شوشتری و …است وما به همرزمی این بزرگان افتخار می کنیم

سلامی گفت:این سرزمین با وجود تنوع قومیتی همواره تجلی وحدت بوده است و دشمنان بدانند ملت ایران اجازه گردنکشی به تجزیه طلبان نخواهند داد.

فرمانده کل سپاه گفت: سردار پور جمشیدیان نیز که امروز پرچمدار این قرارگاه می شوند بیش از ۴۰سال است که در عرصه جهاد و ایثار جانفشانی کرده است و تربیت شده نسل باکری ها است.

سلامی با تشکر از زحمات سردار شهسواری افزود: از خانواده سردار شهسواری نیز بابت سالها صبوری تشکر میکنم و برای سردار رجبی که فرزند جهاد و شهادت است و تجربه بزرگی در عرصه امنیت دارد در مسوولیت فرماندهی سپاه شهدا آرزوی توفیق دارم.

پایان پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =