هم دینتان و هم‌ وطنتان را حفظ کنید

شهید احمدرضا صیادی در بخشی از وصیتنامه خود گفت: هم دینتان و هم‌ وطنتان را حفظ کنید و از امام خمینی(قدس سره) پیروی کنید و گوش به فرمان امام خمینی(قدس سره) باشید.

شهید احمدرضا صیادی فرزند محمد در سال ۱۳۴۵ در خانواده‌ای زحمت‌کش و تلاش‌گر در تفرش دیده به جهان گشود.

فرزند این میهن بود و نسل انقلاب. وقتی مبارزات امت ما اوج گرفته بود، او نیز در کنار سیل خروشان مردم انقلابی، همگام و همراه با سایر همشهریان خود در تظاهرات و راه‌پیمایی‌های خیابانی شرکت می‌کرد.

فطرت پاک و خانواده‌ای مذهبی و تربیتی سالم از او جوانی پاک‌باخته، بیدار و معتقد ساخته بود.

به جبهه‌ها اعزام شد تا از این طریق بهتر و بیشتر در خدمت اسلام باشد. سه نوبت از طریق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تفرش و لشکر همیشه پیروز علی ‌بن‌ ابی‌طالب(علیه السلام)، به عرصه‌های نبرد اعزام شد.


جوانی آگاه به مسائل سیاسی بود و در ایام انقلاب، شرکت در مجالس سیاسی، مذهبی و پخش اعلامیه‌ها و نوارهای سخنرانی امام خمینی(قدس سره) و فعالیت منسجم و تشکیلاتی وی، الگویی برای سایرین بود.

در کنار پرورش روح خود، به ورزش نیز علاقه داشت. در رشته فوتبال به موفقیت‌هایی نیز دست یافته بود. عشق به ولایت و رهبری در وجودش زبانه می‌کشید و با وجود آنکه تنها پسر خانواده بود، دفاع از کشور و ارزشهای دینی را بر حفظ جان خویش مقدم می‌شمرد.

بسیجی گردان ولی‌عصر(عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشّریف) سرانجام در تاریخ ۱۳۶۲/۰۵/۱۸ در عملیات والفجر ۳ در منطقه عملیاتی مهران با ترکش خمپاره دشمن بعثی به لقای دوست پیوست و پیکر مطهرش در بهشت معصومه(سلام‌الله‌علیها) تفرش به خاک سپرده شد.


وصیتنامه شهدا

بسم الله الرحمن الرحیم

درود فراوان بر رهبر بزرگ و با سلام و درود به روح و روان پاک تمام شهدای اسلام، از صدر اسلام تا کنون.

در این حال، که این وصیتنامه را می‌نویسم با رضایت و آگاهی کامل بسوی جبهه می‌روم و می‌خواهم راهی را که امام حسین(علیه السلام) و یارانش آغاز کردند، ادامه دهم و راهی را انتخاب می‌کنم که رضایت خدا در آن هست و رضایی جز رضای او برایم مطرح نیست.

ای خواهران و ای برادران!

هم دینتان، و هم‌ وطنتان را حفظ کنید و از امام خمینی(قدس سره) پیروی کنید و گوش به فرمان امام خمینی(قدس سره) باشید.

پس از شهادت من گریه نکنید چون به خواستگاری شهادت رفته‌ام.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته.خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، خمینی(قدس سره) را نگه‌دار.

شادی ارواح طیبه‌ی شهدا و امام شهدا صلوات

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفده =