رهبر انقلاب: برای جذب کودکان و نوجوانان هر قدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان بازدید از نمایشگاه کتاب تهران فرمودند: برای جذب کودکان و نوجوانان هر قدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (یکشنبه) با حضور در محل مصلی تهران از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند. رهبر انقلاب اسلامی در این بازدید ضمن گفتگو با ناشران و فعالان عرصه کتاب و قلم، در جریان تازه‌های نشر قرار گرفتند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان بازدید از نمایشگاه گفتند: برای جذب کودکان و نوجوانان هرچقدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید.

ایشان همچنین تاکید کردند: هنوز داستان‌های خارجی مربوط به کودک غلبه دارد که عیب بزرگی است.

رهبر معظم انقلاب همچنین خطاب به مرتضی سرهنگی از نویسندگان دوران دفاع مقدس تاکید کردند: ما کارهایی که از برکات فعالیت شماست را همینطور به تدریج می‌بینیم. این خاطرات و اینها که چاپ می‌شود در واقع منشأش شما هستید. خدا ان‌شاءالله حفظتان کند.

گفتنی است برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و بین‌المللی از سال ۱۳۶۶ در زمان ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای آغاز شده و پس از آن در اکثر سال‌های برگزاری ایشان در نمایشگاه کتاب حضور یافته‌اند‌. بازدید رهبر انقلاب از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، پس از سه سال و باتوجه به پایان یافتن محدودیت‌های کرونایی در پنجمین روز برگزاری این نمایشگاه انجام شد.

مقام معظم رهبری، آخرین بار در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ پیش از شیوع کرونا از نمایشگاه کتاب دیدن کرده بودند.

سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از بیستم اردیبهشت در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شده تا سی‌ام این ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان کتاب می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ هر روز از آن دیدن کنند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نوزده =