هنجارشکنان مرکز شهر اراک شناسایی و برخورد خواهد شد

رئیس دستگاه قضایی استان مرکزی ضمن عذرخواهی بابت حرمت شکنی صورت گرفته در مرکز شهر اراک بر شناسایی و برخورد قاطع با هنجارشکنان تاکید کرد.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛حجت الاسلام سید عبد المهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی از مردم استان به خاطر حرمت شکنی صورت گرفته در مرکز شهر اراک عذرخواهی و بر شناسایی و برخورد قاطع با هنجارشکنان تاکید کرد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به آزردگی خاطر مردم استان از انتشار تصاویری از رفتار‌های غیرقانونی و غیر اخلاقی چند نفر در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر اراک، از مردم مومن و متدین استان عذرخواهی و ضابطان قضایی را به شناسایی عوامل این اقدام و معرفی آنان به دستگاه قضا برای برخورد قانونی و قاطع مکلف کرد.

وی این گونه اقدامات را فاقد هرگونه تناسب با شان و شخصیت والای مردم شهیدپرور استان مرکزی به عنوان استان بزرگان و فرهیختگان دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری آحاد مردم و مسئولان استان، اینگونه اقدامات غیرقانونی تکرار نشود.

چند شب پیش برخی افراد در اجتماعی چند نفره در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر اراک، مبادرت به رفتار‌های خلاف شرع و عرف کرده بودند که به رنجش مردم مومن این شهر منجر شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =