استاندار مرکزی: دیدار آیت الله رئیسی با مردم اراک و خمین، سفر وزرا به شهرستان ها

مخلص الائمه استاندار مرکزی جزئیات سفر رئیس جمهور به استان مرکزی در روز جمعه ۳۱ تیرماه را تشریح کرد که بر این اساس آیت الله رئیسی با مردم شهرهای اراک و خمین دیدار خواهد داشت و همزمان وزرا و نمایندگان تام الاختیار رئیس جمهور در شهرستان های استان حضور پیدا خواهند کرد.

؛ فرزاد مخلص‌الائمه استاندار مرکزی عصر امروز جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان مرکزی در روز جمعه ۳۱ تیرماه اظهار داشت: در این سفر تعدادی از وزرا و روسای سازمان‌های مستقل و جمعی از معاونین رئیس جمهور، آقای رئیسی را همراهی خواهند کرد.

وی افزود: همزمان با حضور رئیس جمهور در اراک و خمین زادگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی، با برنامه‌ریزی قبلی تعدادی از وزرا و مسوولان عالی دولت در شهرستان‌ها حضور پیدا خواهند کرد و ضمن دیدار چهره به چهره با مردم، در جلسه شورای اداری شهرستان‌ها با حضور اقشار و معتمدین شهرستان‌، مسائل را مورد بررسی و تبادل نظر قرار می‌دهند تا در شورای اداری استان با حضور رئیس جمهور گزارش بازدید از شهرستان‌ها را مطرح کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: همچنین همزمان با حضور وزرا و روسای سازمان‌های مستقل و جمعی از معاونین رئیس جمهور، تعداد قابل توجهی از معاونان وزارتخانه‌های دولت به صورت همزمان در استان حضور دارند، در حال حاضر هم تعدادی وارد استان شده‌اند، در سطح استان اطلاع‌رسانی به صورت نسبی انجام شده که تقویت خواهد شد، اطلاعات لازم را در اختیار مردم قرار می‌دهیم تا چنانچه موضوع و مشکلی دارند به صورت مستقل با معاونان وزارتخا‌نه‌ها در میان بگذارند.

محلص الائمه خاطرنشان کرد: روز جمعه عصر نشستی را با نخبگان، برگزیدگان و فعالان حوزه اقتصاد و صنعت و کشاورزی استان در حضور شخص رئیس جمهور خواهیم داشت، دیداری با اقشار مختلف مردم برگزار خواهدشد و بعد از آن جلسه شورای اداری استان تشکیل و مسائل استان جمع‌بندی و مصوبات سفر نهایی و اعلام خواهند شد.

وی ادامه داد: گروه‌هایی در روز پنج شنبه متشکل از ۴۰۰ نفر از پرسنل، روز جمعه ۵۰۰ نفر، شنبه ۳۰۰ نفر و یکشنبه ۲۵۰ نفر پرسنل همزمان در سطح استان آماده دریافت شکایات، پیشنهادات و درخواست‌های مردمی هستند.

استاندار مرکزی گفت: امیدواریم این سفر برای استان سفری پر از خیر و برکت باشد، استان مرکزی میزبان جمع قابل توجهی از خدمت‌گذاران است که جزییات سفر را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =