سرعت بی سابقه واکسیناسیون با همت دولت سیزدهم/ اقدامات آیت‌الله رئیسی موجب دلگرمی مردم و افزایش امید شده است

میرمهدی گفت: دولت جدید مهم‌ ترین وجه همت خود را در مبارزه با کرونا و نجات هموطنان قرار‌داد و با واردات واکسن و سرعت بی سابقه واکسیناسیون باعث کاهش محسوس ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور شد و موجب دلگرمی مردم و افزایش امید به معنی واقعی و نه در حرف و شعار در بین جامعه شد.

 حجت الاسلام میرمهدی، رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به میراثی از ویرانی های مدیریتی دولت تدبیر و امید گفت:  با بی تدبیری دولت گذشته، مشکلات مختلف اقتصادی و معیشتی گریبان گیر کشور شده است.

وی افزود: هجمه های بسیاری از سوی برخی از جریان به دولت جدید است اما با وجود این ها ما هیچ بی اخلاقی را از سوی خود شخص رئیس جمهور و وزرای دولت مشاهده نشده است. 

 میرمهدی اظهارکرد: دولت جدید مهم‌ ترین وجه همت خود را در مبارزه با کرونا و نجات هموطنان قرار‌داد و با واردات واکسن و سرعت بی سابقه واکسیناسیون باعث کاهش محسوس ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور شد و موجب دلگرمی مردم و افزایش امید به معنی واقعی و نه در حرف و شعار در بین جامعه شد.  

رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته به کشورهای همسایه بی‌توجهی شد و کشور را معطل گذاشتند، دولت سیزدهم در این مدت کوتاه توانسته دستاوردهای بسیار مهمی در این حوزه داشته باشد،  یکی از اقدامات مهم در ابتدای این دولت حاصل شد عضویت ایران در پیمان شانگهای بود.

وی گفت: دولت جدید با راهبرد متفاوت در ارتباط با کشورها توانسته عزت و اقتدار ایران را به رخ جهانیان بکشد و دشمنان را مایوس کند، دولت گذشته در مقابل نمایش اقتدار ایران موضع میگرفت و این کار را سبب شکاف در روابط با غربی ها می دانست.

میرمهدی افزود: وزرای دولت جدید از نیروهای جوان و انقلابی هستند، در گذشته نیروهای جوان و انقلابی کنار زده شده بودند. مدیریت میدانی و جهادی دولت سیزدهم برای مردم ملموس است.

رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور و حضور شخص ایشان در بین مردم و این ارتباط بی واسطه با مردم به نوعی مایه امید در جامعه شده است.

 وی با اشاره به سفرهای استانی به دور از ریخت و پاش و تشریفات می باشد، افزود: رئیس جمهور قبل از سفر به استان ها، مسائل و مشکلات مربوط به آن استان را رصد می کند و در سفرهای استانی در ارتباط نزدیک با مردم پیگیر این مشکلات شده و در جلسات با مسئولان استان ها پیگیر حل مشکلات می شود و راهکارهای فوری و سریع ارائه می دهد.

 میرمهدی خاطر نشان کرد: بازسازی مشکلات نیازمند صبر و همدلی مردم است، امیدواریم با روحیه جهادی و انقلابی مسئولان و همدلی مردم مشکلات برطرف شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =