مردم نظام جمهوری اسلامی را انتخاب و از آن حفاظت می‌کنند

کارشناس سیاسی گفت: مردم ایران همواره در صحنه هستند و همانگونه که این نظام را انتخاب کردند از دستاوردهای آن حفاظت می‌کنند.

جواد یاری، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به عملکرد نظام جمهوری اسلامی گفت: برای ارزیابی عملکرد جمهوری اسلامی باید در حوزه‌های مختلف به آن پرداخته شود.

وی افزود: ارزش‌های بنیادین از جمله استقلال، آزادی، امنیت ،دموکراسی، رفاه و پیشرفت های اقتصادی و.. در همه جای دنیا پذیرفته شده است.

یاری اظهارکرد: در عرصه سیاسی مسئله استقلال مطرح است که پس از انقلاب اسلامی استقلالی را به دست آوردیم که در طول تاریخ کشور بی نظیر بوده و پس از انقلاب به عنوان یکی از کشورهای مستقل در دنیا پذیرفته شده ایم.

کارشناس سیاسی با اشاره به دموکراسی در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: در طول ۷ هزار ساله گذشته حکومت های دیکتاتوری مواجه بودیم و پس از انقلاب برای اولین بار انتخابات برگزار شد و مردم نظام جمهوری اسلامی را برگزیدند و همین رمز ماندگاری نظام است.

وی گفت: مردم همواره در صحنه هستند و همان گونه که این نظام را انتخاب کردند از دستاوردهای آن حفاظت می کنند.

یاری افزود: مردم ایران همواره در همه انتخابات حضور گسترده دارند و از همه گروه و جناح در انتخابات شرکت می کنند.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: به اعتراف بیگانگان، کشور ما اکنون در ناامن ترین نقطه جهان قرار دارد و در حالی که دشمنان در حال برنامه ریزی برای برهم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی هستند، ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای جهان است.

وی گفت: به اذعان کارشناسان غربی، امروز جمهوری اسلامی هفتمین قدرت علمی جهان است و در اوج تحریم به دانش هسته ای، نانو و موشکی دست پیدا کردیم.

یاری افزود: علی رغم کاستی ها و دشمنی ها و کارشکنی ها که به خاطر وجود جریان های غربگرا و جریان نفوذ است، جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف عملکرد قابل قبولی دارد.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: در حالی که فضای کشور یک فضای لیبرال و ضد دینی است، حضور مردم در مراسمات معنوی روز به روز پررنگ تر می شود، فقط سالانه ۳۰ میلیون نفر به حرم امام رضا(ع) مشرف می شوند.

وی گفت: انقلاب اسلامی در طول ۴۲ سال، زمان اندکی را سپری کرده است و قبل از آن حکومت دیکتاتور عقب مانده را تجربه کرد.

یاری افزود: عامل زمان و مکان و امکانات در پیشرفت جمهوری اسلامی اثرگذار بوده است، در گذشته موانعی از جمله تحریم ها و لیبرال و اسلام آمریکایی، موانع طبیعی و ..را شاهد بوده ایم.

این کارشناس سیاسی اظهارکرد: در مجموع برای مدیریت کشور دو نوع مدیریت جهادی و غربگرا وجود داشته است هرجا که مدیریت کشور به نیروهای انقلابی واگذار شده نتیجه مطلوب بوده است. نیروهای انقلابی بدون هیچ چشم داشتی بهترین دستاورد برای مردم به ارمغان آوردند.

یاری افزود: جریان غربگرا هم هزینه های سنگین و کمترین بازدهی برای کشور داشته است، نمونه آن در برجام که آثار آن را امروز می بینیم.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: برخی از مشکلات امروز کشور نتیجه انتخاب ما است، کشوری که توان ساخت موشک نقطه زن با برد ۲ کیلومتر را دارد، حاصل تفکر انقلابی است.

وی خاطر نشان کرد: در انتخابات آینده با انتخاب تفکر جهادی و حزب اللهی انشاءالله شاهد پیشرفت های خوبی برای کشور خواهیم بود و مشکلات حل خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =