ثبت‌نام داوطلبان میاندوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان از ۸ فروردین

اکرمی گفت: ثبت‌نام انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان از فردا به مدت ۷ روز ( ۸ تا ۱۴ فروردین‌ماه) به دو شکل حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود.

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: شروع فرایند ثبت‌نام انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه تفرش که شامل سه شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان خواهد بود از فردا به مدت ۷ روز ( ۸ تا ۱۴ فروردین‌ماه) انجام می‌شود.

اکرمی با بیان اینکه روش‌های ثبت‌نام به دو شکل حضوری و غیرحضوری خواهد بود گفت: تأکید ما بر ثبت‌نام به‌صورت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن های موبایلی است که داوطلبان می‌توانند این اپلیکیشن را از طریق پرتال وزارت کشور دانلود کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی افزود: نسخه رایانه‌ای این اپلیکیشن نیز، قابل‌نصب روی ویندوز در پرتال وزارت کشور موجود است.

وی با تشریح فرآیند ثبت‌نام حضوری گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به فرمانداری تفرش یا ستاد انتخابات کشور از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ مراجعه حضوری داشته باشند.

اکرمی خاطرنشان کرد: داوطلبان باید اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل شناسنامه عکس‌دار و تصویر کلیه صفحات آن، یک قطعه عکس جدید ۳ در چهار با زمینه روشن، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک معادل معتبر، اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبولِ استعفا و عدم اشتغال در پست و مقام مشاغل مشمول استعفا ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا مدارک معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولیت خدمت وظیفه عمومی را به‌عنوان مدارک لازم جهت ثبت‌نام ارائه دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =