تهدید کرونا، فرصت خدمتگزاری به مردم را ایجاد کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: تهدید کرونا و سایر مشکلات معیشتی توانسته فرصتهای خوبی نظیر خدمت گذاری به مردم را ایجاد کند. امروز زمان خدمت گذاری است.

به گزارش ندای تفرش، سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در مراسم رزمایش مواسات و کمک مومنانه که در مصلی ولایت تفرش برگزار شد، گفت: هر تهدیدی می تواند فرصتهای خوبی را ایجاد کند که از آنها بهره برد.

صادقی اظهار کرد: تهدید کرونا و سایر مشکلات معیشتی توانسته فرصتهای خوبی نظیر خدمت گذاری به مردم را ایجاد کند. امروز زمان خدمت گذاری است.

وی ادامه داد: در زمان بیماری کرونا، ملت ایران توانستند تفکر انسان مداری خود را نشان دهند و همزمانی رزمایش کمک مومنانه با میلاد امام زمان(عج) و شهادت امام علی(ع) تفکر معنوی و علوی ملت مسلمان ایران را به رخ جهانیان می کشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش افزود: در کشورهای غربی دولتها به دنبال تهیه اسلحه و ستم به اقشار ضعیف هستند ولی در ایران، امنیت و سلامت در دورترین نقاط روستایی که دسترسی کمتری به امکانات دارند، تامین شده است.

صادقی خاطر نشان کرد: در ایام بیماری کرونا، خدمات خوبی در سطح شهرستان انجام شده است و در رزمایش کمک مومنانه هم اقدامات خوبی برنامه ریزی و اجرا می شود. تهیه سبد کالا برای اقشار ضعیف یک نوع تفکر و فرهنگ است که با اجرای این رزمایش می توان این فرهنگ را پیش از پیش شکل داد و پیش برد.

این رزمایش با هدف جمع آوری کمک به اقشار ضعیف و آسیب دیده با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =