دستگیری ۸ نفر از عاملین نزاع و درگیری و اراذل و اوباش در تفرش

فرمانده انتظامی شهرستان تفرش از دستگیری 6 نفر از عاملین نزاع و درگیری های اخیر و 2 نفر از اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ندای تفرش به نقل از کانال فرمانداری تفرش؛ سرهنگ “سعید فراهانی” در تشریح این خبر گفت: با توجه به وقوع چند مورد درگیری منجر به ضرب و جرح با چاقو و قمه و ایجاد رعب و وحشت در سطح شهرستان تفرش طی هفته گذشته و قدرت نمایی تعدادی از اراذل و اوباش، موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدام قاطعانه و به موقع پلیس روز گذشته ۶ نفر از عاملین نزاع و درگیری شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تفرش با اشاره به شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش متواری تصریح کرد: این افراد دارای سابقه شرارت، ضرب و جرح عمدی با چاقو، توهین به اشخاص عادی و تهدید شهروندان در یکی از استان های همجوار در عملیاتی جداگانه بوده، هر ۸ متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ فراهانی در پایان خاطرنشان کرد: امنیت خط قرمز پلیس است و به هیچ وجه اجازه قدرت نمایی و عرض اندام به اراذل و اوباش را نخواهد داد از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مجرمین را در اسرع وقت از طریق مرکز پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + چهارده =