بخش عظیمی از گشت ارشاد جنبه تعلیم و تربیت و فرهنگ سازی دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: درمصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی ۱۰ درصد جنبه کنترلی(گشت ارشاد) و ۹۰ درصد جنبه تعلیم و تربیت و فرهنگ سازی دارد.

سرهنگ سیدمحمد مهدی میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ندای تفرش به سخنان یکی از بزرگان اشاره کرد و گفت: «مسئله حجاب و عفاف خیلی مهم است… دستگاههای دولتی برخی عقیده ندارند، بعضی تنبلی می کنند، بعضی هم می ترسند و وارد نمیشوند.
باید با وجود موانع حرکت کرد، از موانع عبور بکنید، هر چه زحمت آن بیشتر اجر آن هم بیشتر… در مسئله حجاب عقب نشینی وجود ندارد، عقب نشینی نکنید… مطلقاً این مسئله ای نیست که تراجع و عقب نشینی داشته باشد…»

فرمانده مقاومت بسیج تفرش اظهار کرد: با دقت در این سخنان، به روشنی وظایف و خطوط خودی درمقابل دشمن مشخص است.

وی ادامه داد: چندماه است که فرح پهلوی، کمونیست ها و هم جنسگرایان ایرانی، برخی روزنامه های داخلی، شبکه سعودی اینترنشنال، مجمع برخی فضلای داخل، محجبه های سکولار، برخی مدیران اندیشمند دولتی و قضائی، بعضی ائمه جمعه روشنفکر، عده ای از طلاب نوگرا، اراذل و اوباش، بی بی سی فارسی و شبکه من و تو، عدالتخواهان ضدانقلاب و صدها فرد حقیقی و حقوقی دیگر در یک موضوع هم کلام شده اند و آن دشمنی با ” گشت ارشاد” و مطالبه نابودی و حذف آن است!

میرهادی اجماع نظر دشمنان روی موضوع حجاب را بی نظیر عنوان و بیان کرد: چنین اجماع نظری درباره یک موضوع در تاریخ مملکت ما بی نظیر است و نشان می دهد که چگونه مخالفت با اجرای حکم الهی حجاب در سطح جامعه، نقاط مشترک این افراد و مجموعه های به ظاهر متفاوت را آشکار کرده است! در واقع “گشت ارشاد” مانند یک شاخص، موجب تفکیک مومنان به احکام الهی از مخالفان اجرای شریعت در جامعه شده است!

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش تصریح کرد: در واقعیت، فعالیت قابل توجه و جدی از گشت ارشاد مشاهده نمی شود اما حمله و تهاجم هماهنگ به آن بر اساس جوسازی های فضای مجازی رخ می دهد.

وی ادامه داد: بسیاری از مخالفان و منتقدان به ظاهر خودی و صاحب مقام و موقعیت در جامعه به محض دیدن یک فیلم یا چند تصویر در فضای مجازی و تحت تاثیر بازتاب های مجازی آن، حکم «اعدام» گشت ارشاد را صادر می کنند و اگر از آنها بپرسید تکلیف « انْ جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا » چه می شود؟؟ همه را به تلفن همراهشان دلالت می کنند!

میرهادی تصریح کرد: بعید است حتی ۵ درصد از مخالفان گشت ارشاد به چشم خود خشونت و اهانت ماموران پلیس نسبت به زنان و دختران بی حجاب را دیده باشند و تکلیف خارج نشینان هم که معلوم است!!

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش به نکاتی که در مورد گشت ارشاد مورد توجه قرار گرفته نمی شود اشاره و اظهار کرد: آن چه که اصلا مورد توجه قرار نمی گیرد این نکات است :

  1. درمصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی ۱۰ درصد جنبه کنترلی(گشت ارشاد) و ۹۰ درصد جنبه تعلیم و تربیت و فرهنگ سازی دارد.
  2. بی حجابی جرم مشهود است و فرد بی حجاب بر مبنای قانون، مجرم محسوب می شود و پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود موظف به برخورد قانونی با مجرمان است.
  3. بنا به بیان صریح حضرت امام، فلسفه تشکیل حکومت اسلامی اقامه احکام شریعت است و اگر بنا باشد که جمهوری اسلامی ایران در برابر رفتارهای خلاف شرع سکوت اختیار کند فلسفه تاسیس خود را زیر سوال برده است!

وی یادآور شد: اتاق فرمان مخالفت با گشت ارشاد به خوبی می داند که چه می کند و کدام پایه از نظام و انقلاب را نشانه رفته است؛ این مغزهای متفکر ساکن لندن و پاریس، به دنبال عادی سازی ارتکاب حرام در جامعه و سکولار کردن جمهوری اسلامی اند و دستورات خود را در فضای مجازی صادر می کنند.

میرهادی خاطر نشان کرد: با تحریک احساسات عناصر مغرض، بی اعتقاد، بیسواد یا ساده اندیش داخلی بوسیله چند دقیقه فیلم و البته آتش تهیه سنگین از سوی ارتش خارج نشین (بهائیان، سلطنت طلبان، مجاهدین خلق و مارکسیست ها و…) فتوای نابودی گشت ارشادی که عملا وجود ندارد را از زبان اشعری های پرتعداد و خوش بیان داخلی صادر می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =