مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دو رشته گرایش

مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دو رشته گرایش جدید برای دانشگاه تفرش صادر شد

به گزارش ندای تفرش به نقل از روابط عمومی دانشگاه تفرش؛ دکتر «علی کاظمی» در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه تفرش گفت: با کسب این مجوزها از سوی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی، متقاضیان می‌توانند در آزمون ورودی سال ۱۴۰۲ علاوه بر رشته مهندسی مکاترونیک در رشته های مهندسی شیمی گرایش طراحی فرآیند و همچنین رشته مهندسی نقشه برداری گرایش ژئودزی را انتخاب نمایند.


وی خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه معاونت آموزشی دانشگاه همواره بر توسعه رشته های کاربردی و تلاش به استفاده از تمام ظرفیت اعضای هیات علمی گروه های آموزشی مختلف بوده است. با کسب مجوز این دو رشته جدید، طی یکسال گذشته دانشگاه توانسته چهار رشته گرایش جدید را به رشته¬های مقطع کارشناسی ارشد مجموعه آموزشی دانشگاه اضافه نماید. امید است رفع مشکلات صنعتی استان و منطقه از بروندادهای پژوهشی توسعه های اشاره شده باشد.


معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تفرش ادامه داد: با توجه به تدابیر پیش بینی شده، برنامه ریزی های لازم به منظور اخذ مجوز چندین رشته گرایش دیگر در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دست اقدام بوده که در صورت اخذ مجوز، اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.


دکتر کاظمی تصریح کرد: تمامی هدف گذاری ها و اقدامات بی وقفه آموزش دانشگاه به سمت بالاتر بودن کیفیت آموزشی و توسعه در زمینه رشته های پرمتقاضی و کاربردی در صنایع مختلف و پژوهش های بنیادی بوده و امید است اقدامات دانشگاه در نهایت در راستای اسناد بالادستی نظام آموزش عالی کشور، سبب ارتقای سطح کمی و کیفی دانشجویان علاقمند و تربیت نسلی متخصص با دانش کاربردی برای رفع نیازهای ضروری کشور شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تفرش خاطر نشان کرد: مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دو رشته گرایش جدید شامل رشته مهندسی شیمی گرایش طراحی فرآیند و مهندسی نقشه برداری گرایش ژئودزی با حمایت رئیس محترم دانشگاه جناب آقای دکتر واشقانی فراهانی و پیگیری و همت مدیر کل امور آموزشی دانشگاه از سوی شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی برای این دانشگاه صادر شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + چهارده =