شهید احسان قدبیگی زینت انقلاب اسلامی است/ شهدای عرصه جهاد علمی آینده درخشان ایران اسلامی را تضمین کردند

فرمانده سپاه روح‌الله گفت: شهید احسان قد بیگی با اعتماد به نصرت الهی و باور به توانمندی‌های خود توانست در تاریخ ماندگار شود و این شهید عزیز زینت انقلاب اسلامی است.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهادت شهید اقتدار و صنعت دفاعی شهید احسان قدبیگی اظهار داشت: شهید احسان قدبیگی از نخبگان و افتخارات استان مرکزی و از رویش‌های دهه ۷۰ اقتداری بازدارنده برای کشور به ارمغان آورد و به برکت مجاهدت‌های این شهید عزیز و شهدای عرصه جهاد علمی امروز کشور در عرصه صنعت دفاعی به خودکفایی رسیده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اقتداری که شهدا برای ایران اسلامی و انقلابی به ارمغان آوردند جبهه استکبار را در مقابل کشور به زانو درآورده و زمین‌گیر کرده و این اقتدار نقطه امید و قوتی برای مستضعفین عالم شده است.

وی ادامه داد: شهید احسان قدبیگی با اعتماد به نصرت الهی و باور به توانمندی‌های خود توانست در تاریخ ماندگار شود و این شهید عزیز زینت انقلاب اسلامی است و نام ایشان همواره در تاریخ می‌درخشد.

کریمی تأکید کرد: شهدای عرصه جهاد علمی کشور آینده درخشان ایران اسلامی را تضمین کردند و به دانشگاه و عرصه علم و دانش حیاتی دیگر بخشیدند و امروز دانشگاهیان باید علاوه بر الگوگیری از شهدایی چون احسان قدبیگی این نخبگان را به خوبی برای جامعه و خصوصا آیندگان معرفی کنند تا راه درخشان آنها همراه در جامعه ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه شهید احسان قد بیگی علاقمند و دلسوز نسبت به آینده کشور بود ،گفت: یاد و خاطر این شهید و همه شهدایی که برای پیشرفت کشور تلاش کردند هرگز از یاد مردم ایران نخواهد رفت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: معرفی شهید احسان قد بیگی و شهدای عرصه علم و فناوری به جوانان و نوجوانان کشور عزم و تصمیم راسخ برای حرکت به سمت قله‌ها می‌دهد و آنها را در مسیر پیشرفت و رشد ثابت قدم نگه می دارد و لذا باید به معرفی این شهدا اهتمام بیشتری داشته باشیم و همه در این خصوص وظیفه دارند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =