حکم برهم زنندگان امنیت در محله خانه اصفهان با جدیت اجرا شود

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعمال قانون باید با جدیت و قاطعیت صورت گیرد تا درس عبرتی برای سایر برهم زنندگان امنیت کشور شود.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛  ولی الله بیاتی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فراهان خبر  با اشاره به صدور حکم اعدام اشرار خانه اصفهان گفت: امنیت از ارکان کشور نظام جمهوری اسلامی ایران است و پیامبر گرامی اسلام(ص) در روایتی هم بر ارزش دو نعمت امنیت و تندرستی تاکید کرده است.

وی افزود: بر اساس این روایت پیامبر(ص)؛ «امنیت»، یکی از بزرگترین و گواراترین نعمت‌های الهی است که با نعمت سلامتی جسم برابری می‌کند، همه مردم به آن نیاز دارند.

بیاتی اظهار کرد: حاکمیت باید امنیت را برای مردم تضمین کند تا مردم احساس امنیت کنند.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات و حوادث سال گذشته از جمله جریان اغتشاشات در محله خانه اصفهان سبب ایجاد ناامنی در کشور و منجر به شهادت ۳ نفر از نیروهای مدافع امنیت شد.

وی گفت: قانون باید اجرا شود و در مسائل امنیتی هم کسی که امنیت مردم را برهم می‌زند، باید به سزای اعمالش برسد.

بیاتی افزود: اعمال قانون باید با جدیت و قاطعیت صورت گیرد تا درس عبرتی برای سایر برهم زنندگان امنیت کشور شود.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس اظهار کرد: در مسائل امنیتی مردم نباید کوتاه بیاییم و گذشت کنیم، جریان ضدانقلاب و عده‌ای وابسته به غرب به دنبال تطهیر عوامل این جنایت تروریستی و مخدوش کردن اقدامات غیراخلاقی و غیرانسانی هستند که نباید به آن توجه شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان این مرز و بوم با نیت‌های شوم خود به هر طریقی خواستار برهم زدن امنیت ملی هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =