فعال شدن گنبد آهنین در سراسر اراضی اشغالی از بیم پاسخ موشکی مقاومت

رژیم صهیونیستی از فعال شدن سامانه گنبد آهنین در سراسر فلسطین اشغالی، از بیم پاسخ موشکی مقاومت به جنایت بامداد امروز در نوار غزه خبر داد.

به گزارش ندای تفرش به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در واکنش به احتمال پاسخ موشکی مقاومت فلسطین به تجاوز بامداد امروز (سه‌شنبه، ۹ می)، سکوهای سامانه‌ گنبد آهنین خود را نه تنها در جنوب که در سراسر اراضی اشغالی فعال کرده است.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز از بسته شدن سواحل عسقلان و اشدود به دلیل اوضاع امنیتی کنونی خبر داد. 

آماده‌باش رژیم صهیونیستی برای یک رویارویی جدید با مقاومت فلسطین در نوار غزه پس از آن صورت می‌گیرد که این رژیم بامداد امروز، تجاوز خونین جدیدی را علیه نوار غزه رقم زد. تجاوزی که تاکنون ۱۲ شهید و ۲۰ زخمی برجای گذاشته است.

در میان شهدا اسامی جهاد شاکر الغنام، خلیل البهتینی و طارق محمد عزالدین از اعضای سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز دیده می‌شود.

رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنگنده‌های این رژیم بامداد سه‌شنبه سه تن از فرماندهان ارشد مقاومت جهاد اسلامی در نوار غزه را هدف قرار داده است.

رادیو رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ۴۰ هواپیمای جنگی، پهپاد و بالگرد در عملیات ترور و حمله به نوار غزه در بامداد امروز شرکت داشته‌اند.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =