۴۵۵ ویژه برنامه با محوریت هفته عقیدتی سیاسی در سطح سپاه روح‌الله برگزار می‌شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله گفت: سپاه روح‌الله با برگزاری ۴۵۵ برنامه در ۲۰ عنوان، هفته عقیدتی سیاسی را آغاز خواهد کرد و امیدواریم نتیجه مورد مطلوب در این خصوص حاصل شود.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛ حجت الاسلام ماشالله عبدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله به مناسبت فرارسیدن هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج گفت:۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت عنوان هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه و بسیج به خود اختصاصی داده است که در این برنامه‌های متنوعی در سطح رده‌های سپاه روح الله استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی افزود: درون مایه سپاه و بسیج خداباوری و اتکال به معونیت است که همراه با اقتدار و توان نظامی و دفاعی سپاه و بسیج را همواره در ماموریت‌های مختلف موفق و پیروز می نماید و بایستی برای تداوم و حفط آن کوشید.

حجت الاسلام عبدی گفت: تلاش می‌شود در این هفته یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری(ره) برای پاسداران و عموم بسیجیان جامعه زنده و تداعی شود لذا تکیه برمعارف این شهید عزیز همواره مورد تاکید بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله گفت: سپاه روح الله با برگزاری ۴۵۵ برنامه  در ۲۰ عنوان، هفته عقیدتی سیاسی را آغاز خواهد کرد و امیدواریم نتیجه مورد مطلوب در این خصوص حاصل شود.

وی عنوان کرد: ۳۰ برنامه تجلیل از اساتید و مربیان و نیز مدیران برتر و همچنین فراگیران نمونه در سطح رده های تابعه انجام خواهد شد

حجت الاسلام عبدی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی و مسابقه احکام شرعی از دیگر برنامه خواهد بود عنوان داشت:حضور پاسداران و بسیجیان در میعادگاه های نماز جمعه، گلباران قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا نیز از دیگر برنامه ها خواهد بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله گفت:برگزاری  ۳۲۰میز مشاوره تربیتی در سطح ناحیه حوزه از مهم ترین برنامه های هفته عقیدتی در سپاه روح الله خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تمامی برنامه‌ها بایستی به یک نقطه مشترک آن هم نهادیه شدن فرهنگ و باور جهاد،ایثار،شهادت و از خودگذشتگی در سپاه و بسیج برسد که مجموعه عقیدتی سیاسی وظیفه اصلی آن اجرایی نمودن این ماموریت مهم است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =