رویداد ملی جایزه جوانی جمعیت در استان مرکزی برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر خانواده و زنان استانداری مرکزی از برگزاری رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار محوری «سهم من از جوانی ایران» خبر داد.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛ پروین مفتح زاده مدیرکل دفتر خانواده و زنان استانداری مرکزی از برگزاری رویداد ملی جوانی جمعیت از ۲۴ اردیبهشت با شعار محوری «سهم من از جوانی ایران» خبر داد و اظهار داشت: برابر ماده ۱۹ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اهدای جایزه به محورهای خانواده، فعالان رسانه، سازمان‌های مردم‌نهاد، دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی، مدیران و نخبگان صورت می‌پذیرد.

مدیرکل دفتر خانواده و زنان استانداری مرکزی افزود: همچنین برابر این ماده قانونی جایزه ملی جوانی جمعیت به‌عنوان نخستین رویداد ملی در ابعاد علمی، فرهنگی و اجتماعی در حوزه جمعیت کشور شناخته می‌شود.

وی با بیان اینکه هدف از این طرح جریان سازی و پایش و ارزیابی عملکرد مراجع مرتبط با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و انتخاب برترین‌ها است، گفت: مهلت ارسال آثار و دستاوردها تا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به شماره ۰۹۳۸۷۹۴۴۷۷۴ از طریق پیام‌رسان ایتا ارسال کنند.

مفتح زاده افزود: همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق ایمیل daftarzananmkz@gmial.com و یا مراجعه به دفتر امور زنان و خانواده استانداری مرکزی آثار را برای شرکت در این رویداد ارسال کنند.

مفتح زاده بیان کرد: رویداد استانی جایزه جوانی جمعیت، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت و همزمان با روز ملی جمعیت برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: از ظرفیت رسانه‌ها و گروه‌های مردمی و تشکل‌های اجتماعی برای فرهنگ‌سازی در حوزه فرزند آوری و افزایش جمعیت استفاده شود و همه مسئولین مسئله جوانی و جمعیت، توجه و تکالیف خود در خصوص حمایت از این مسئله را به نحو شایسته اجرا کنند.

مدیرکل دفتر خانواده و زنان استانداری مرکزی، عنوان کرد: با برگزاری رویداد جایزه جوانی جمعیت در استان مرکزی و به‌کارگیری تمامی پتانسیل‌های مرتبط، می‌توانیم در موضوع توجه به رویکرد ازدواج، فرزند آوری و تحکیم خانواده تأثیرگذار باشیم.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =