مدیرانی که قصد شرکت در انتخابات مجلس دارند تا ۳۱ فروردین‌ استعفا دهند

معاون سیاسی استاندار مرکزی گفت: مدیرانی که قصد نامزدی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند، باید تا ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری استعفا دهند.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛ بهنام نظری ظهر دوشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی اظهار داشت: در سال گذشته شاهد اقدامات مؤثر شورای اطلاع رسانی استان در برابر جنگ ترکیبی دشمنان بودیم که بسیار هوشمندانه و هدفمند انجام شد و در سال‌جاری باید اقدامات در حوزه جهاد تبیین بیشتر مورد توجه باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: پای کار آوردن همه ظرفیت‌های استان از ضرورت‌های مهم فعالیت‌های رسانه‌ای در سال جاری است و خوشبختانه امروز ترکیب شورای اطلاع رسانی استان هم انقلابی و کارآمد و هم متخصص است که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: با توجه به حجم عظیم شیطنت‌های دشمن در فضای مجازی جامعه امروز نیازمند اطلاع رسانی مؤثر و هدفمند است و امیدآفرینی مهمترین رویکرد رسانه‌ها در اطلاع رسانی‌ها باشد و دایره فعالیت برای همه اقشار و آحاد مردم مورد توجه قرار گیرد و حتی برای مسئولین اقدامات ارزشمند سایر دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

نظری اضافه کرد: کار اطلاع رسانی نباید صرفاً محدود به چند ظرفیت باشد و در پوشش اقدامات ارزشمند باید بسیج عمومی در حوزه رسانه‌ای و مجازی اتفاق بیفتد.

وی تأکید کرد: بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب و چراغ راه مسئولین و همه آحاد مردم است و باید توسط رسانه‌ها تبیین و برجسته سازی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: نیازمند برجسته‌سازی اولویت‌های مهم در استان مرکزی هستیم و در حوزه دانش بنیان باید یک گفتمان سازی مطلوب شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه رشد تولید به معنای مبارزه واقعی با قاچاق کالا و جلوگیری از واردات کالاهایی که در داخل تولید می‌شوند است، گفت: استان مرکزی با وجود ظرفیت‌های عظیم در حوزه صنعتی و کشاورزی باید در رشد تولید پیشگام باشد.

نظری با اشاره به انتخابات اسفند ماه سال جاری بیان کرد: در پایان سال‌جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان را در پیش داریم که اولین برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و خوب مورد تاکید مقام معظم رهبری است و همه توان برای تحقق این مسئله پای کار آمده است.

وی افزود: هیچ گونه مماشاتی با افراد و کاندیدایی که علیه نامزدهای انتخاباتی انجام می‌دهند نخواهیم داشت و خوشبختانه برگزاری انتخابات سالم در نظام جمهوری اسلامی به یک برند تبدیل شده و در این انتخابات همه توان دولت پای کار خواهد آمد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تأکید کرد: تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مظهر اقتدار ملی است و رسانه‌ها نقش مهمی در این مهم دارند و از همین امروز باید برای این مسئله برنامه ریزی دقیق داشته باشند.

وی با بیان اینکه دشمن در انتخابات پیش رو به دنبال ترویج یاس و نا امیدی است، گفت: قطعاً همانگونه که مردم با بصیرت ایران در سال گذشته با حضور باشکوه خود در ۲۲ بهمن دشمن را ناکام گذاشتند امسال نیز با حضور در انتخابات بار دیگر دشمنان را ناکام خواهند گذاشت.

نظری با اشاره به اینکه مدیرانی که قصد نامزدی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند، باید برای جلوگیری از هر گونه شائبه انتخاباتی تا ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری استعفا دهند، گفت: همه مسئولین و مدیران دولتی که قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند باید زودتر از موعد مقرر از مسئولیت خود استعفا دهند و تاکید زیادی بر این مسئله داریم و قطعاً این گامی مؤثر در راستای بی طرف بودن دولت در صحنه انتخابات است.

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در ابتدای سال‌جاری راهبردهای مهم کشور را تبیین کردند و بیانات ایشان به عنوان یک فرمان عملیاتی و مهم در دستور کار همه بخش‌های کشور قرار گیرد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =