پیروزی با افرادی است که ایمان به خدا داشته باشند

در بخشی از وصیت‌نامه شهید «شهید علی جودکی» آمده است: چنانچه آگاهی دارید و خوب می‌دانید این جنگ توسط خداوند و به یاری امام زمان است که اینقدر پیروزی را دارا می‌باشد. ما فقط یک وسیله بیش نیستیم. بقیه کار به دست خداوند انجام می‌گیرد و پیروزی را نصیب ملت می‌گرداند و در جبهه ایمان می‌جنگد پس پیروزی با افرادی است که ایمان به خدا داشته باشند و دقیقا راه خداوند را بروند و برای رضای خداوند بجنگند.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛ شهید والامقام علی جودکی دراولین روز سال ۱۳۴۰ در یکی از روستاهای اراک به دنیا آمد، پس از انقلاب فعالیت هایش را در کمیته های مردمی و بسیج آغاز کرد و با شروع جنگ تحمیلی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و از این طریق عازم جبهه شد. اودر حالی که آماده می شد در عملیات طریق القدس شرکت کند بر اثر سانحه ی رانندگی در پادگان منتظران شهادت اهواز به شهادت رسید.پیکر مطهر شهید در گلزار شهدای شهر اراک به خاک سپرده شد.دو سال بعد برادرش-حسین-در عملیات خیبر به شهادت رسید.

بخشی از وصیت نامه شهید:

چنانچه آگاهی دارید و خوب می‌دانید این جنگ توسط خداوند و به یاری امام زمان است که اینقدر پیروزی را دارا می‌باشد. ما فقط یک وسیله بیش نیستیم. بقیه کار به دست خداوند انجام می‌گیرد و پیروزی را نصیب ملت می‌گرداند و در جبهه ایمان می‌جنگد پس پیروزی با افرادی است که ایمان به خدا داشته باشند و دقیقا راه خداوند را بروند و برای رضای خداوند بجنگند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =