مهار تورم و رشد تولید با توجه به شرایط امروز از ضروریات است

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به اینکه مطالبات رهبر معظم انقلاب باید در راس امور قرار گیرد، گفت: با توجه به شرایط امروز جامعه مهار تورم از ضروریات است.

به گزارش ندای تفرش به نقل از دیار آفتاب؛ ولی الله بیاتی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به شعار سال گفت: شعاری که رهبر معظم انقلاب در ابتدای هرسال اعلام می‌کند تنها شعار نیست بلکه فرمانی از سوی رهبری است.

وی افزود: باید هدف‌گذاری و سیاست‌گذاری مسئولان در راستای تحقق شعار سال که مقام معظم رهبری هر ساله اعلام می‌کنند، باشد و در راستای تحقق شعار تلاش کنند.

بیاتی اظهارکرد: مطالبات رهبری باید در راس امور قرار گیرد، با توجه به شرایط امروز جامعه مهار تورم از ضروریات است.

نماینده تفرش تفرش، آشتیان و فراهان بیان کرد: مردم باید این نمود شعار رهبری را در زندگی خود لمس کنند، حتی رهبر معظم انقلاب در مورد مذاکرات هم به این نکته توجه داشتند و همواره تاکید می‌کردند که آثار تحقق برجام باید در سفره مردم نمایان باشد.

وی گفت: بخشی از مشکلات کنونی جامعه مربوط به بلاتکلیفی مدیران ناکارآمد است، متاسفانه بسیاری از مدیران ناکارآمد پاسخگوی مردم نیستند، مدیران انقلابی، مردمی و کارآمد باید جایگزین مدیران خنثی، بی‌خاصیت و ناکارآمد شوند تا بیش از این مردم از ضعف مدیریتی، صدمه و آسیب نبینند.

بیاتی با اشاره به وضعیت اقتصادی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی باید الگو باشد، چاپ پول کار اشتباهی است و دولت باید مولد سازی و با تکیه به ظرفیت و توان داخلی، ارزش افزوده و مهار تورم کشور را اداره کند.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: اقدام دولت در روابط با کشورهای مختلف در جهت رشد تجارت خارجی بیشتر و جذب سرمایه گذار بستر رونق اقتصادی در کشور را فراهم کرده و تاثیر تحریم ها را بی‌اثر کرده است.

وی افزود: در سطح شهرستان هم باید یه قرارگاهی تشکیل شود و برای جذب سرمایه‌گذاری، رفع موانع تولید، رشد تولید اقدام و در شهرستان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار بگیرد که لازمه آن، حرکت جهادی از سوی مسئولان و مردم برای تحقق شعار سال است. 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =